Yılmaz Özdil’den Özgür Özel’e yanıt: Kendisine FETÖ’cü diyen iktidar medyasına biat eden Özgür Özel bana niye saldırıyor?

Gazeteci Yılmaz Özdil, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüşmesi üzerinden eleştirdiği CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Özdil, ”Yarın sabah 8’de YouTube kanalımda açıklıyorum” dedi.

Erdoğan ile görüşmesinin yankıları sürerken Özgür Özel, Ekol TV’de Armağan Çağlayan’ın programına katılarak Yılmaz Özdil’in kendisine bu konu üzerinden tepki göstermesini ”Seçmene kafa tutan bir yaklaşımı reddediyorum. Arkadaş, seçmene sövüyor. Bunlar kutuplaşma olmadıkça yaşayamazlar. Sürekli bir kavga ortamı olsun, iki taraf birbiriyle sürekli çatışma halinde olsun biz de bu tarafa mermi satalım… Boşuna endişeleniyorlar, bu içine girdiğimiz süreç ne sorunları çözer, ne tartışmaları bitirir biz ne gidip AK Parti ile koalisyon oluruz” sözleriyle yanıtlamıştı.

Özel’in sözlerine öfkelenen Yılmaz Özdil ise, sosyal medya hesabından sert çıktı. Özdil, ayrı tweetler halinde Özel’e ”Bana milletvekiliyken yıllarca ‘Yılmaz abi’ diyen Özgür Özel, şimdi niye çıkıp iftira attığını -gözlüğünü çıkardın ama- gözüne sokacağım” gibi sert ifadeler kullanmıştı.

”Özgür Özel bana niye saldırıyor?”

Özdil, son yaptığı paylaşımlarda ise şu ifadeleri kullandı:

”Kendisine FETÖ’cü diyen iktidar medyasına biat eden Özgür Özel bana niye saldırıyor? Yarın sabah 8’de YouTube kanalımda açıklıyorum.”

 
”Millete ‘sövdüğümü’ söyleyecek kadar, ‘çatışmaya mermi sattığımı’ söyleyecek kadar gözü dönmüş olan Özgür Özel, AKP’ye muhalefet etmek yerine, niye bana bu iftiraları atıyor derseniz… Yarın sabah 8’de YouTube kanalımda.”

 

TIKLAYIN | Yılmaz Özdil’den, kendisini eleştiren Özgür Özel’e: Sana bu iftiranı yedireceğim!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir