Meghan Markle Çiçekli Elbise Giyince Olay Oldu! Kate Middleton’a Gizli Mesaj Mı Yolladı?

Kraliyet Ailesi Kate Middleton’ın kanser tedavi görmesiyle sarsıldı. Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıktan sonra eşi ve çocuklarıyla yeni bir hayat kuran Meghan Markle’ın ise bu olaya ne tepki vereceği merak konusu olmayı sürdürüyor.

Geçen günlerde Los Angeles’da çocuk hastanesini ziyaret eden Markle’ın giydiği çiçekli elbise dikkat çekti. Moda uzmanları Meghan Markle’ın bu kıyafetle Kate Middleton’a zeytindalı uzattığını ileri sürdü.

Uzmanlar göre 42 yaşındaki Markle’ın sadece ilkbaharın başlangıcını işaretlemekle kalmayıp aynı zamanda da kanserle savaşan eltisi Kate Middleton’a zeytin dalı uzatıyor.

“KRALİYET KIYAFETLERİYLE MESAJ VERMEKLE ÜNLÜDÜR”

Fabulous Dergisine “Kraliyet ailesi, giysilerini ince mesajlar iletmek için kullanmakla ünlüdür,” açıklamasını yapan modacı Amber, ‘Meghan, giysilerini bakış açılarını değiştirmek için kullanmayı becermiş. Düşes, açıkça çiçekli kıyafetiyle bir mesaj gönderiyordu. Onunla saf, iyimserlik ve dostluk anlamına gelen çiçekler, büyümeyi ve açmayı temsil eder. Ve oldukça dokunaklı bir şekilde, çiçekler affetmeyi simgeler. Meghan, Kate’e zeytin dalı uzatıyor olabilir mi? Düşes, hayatında heyecan verici yeni bir bölüme adım atarken, geçmiş olayları arkasında bırakmak yeni, taze bir senaryo yazmak istiyor gibi görünüyor. Kuşkusuz, Meghan’ın son birkaç yılın olaylarını geride bırakmak istediği açıktır” dedi.

​​​​​​​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir