Fenerbahçe’de Altay Bayındır gelişmesi! İsmail Kartal bizzat istedi

Fenerbahçe’de kaleci pozisyonu için uzun süredir belirsizlik devam ediyordu. Dominik Livakovic’i transfer edip ardından Altay Bayındır’ı elden çıkarmak isteyen sarı-lacivertli kulüp, Hırvat kalecinin transferinde mutlu sona ulaşamayınca karar değiştirdi.

ALTAY BAYINDIR TAKIMDA KALIYOR

Fenerbahçe yönetiminin uzun süre yabancı bir transfer etmek istemesi ve Dominik Livakovic ile görüşmelerde bulunması nedeni ile takımdan ayrılmak isteyen Altay Bayındır, yönetim ile yaptığı görüşme sonrası karar değiştirdi.

YÖNETİM GÖRÜŞME YAPTI

Fenerbahçe yönetimi, milli kaleci ile görüşmesinde “Kaleci transferinden vazgeçtik ve önümüzdeki yıl da kaleyi senin korumanı istiyoruz.” dedi. Tecrübeli kaleci, bunun üzerine Fenerbahçe yönetiminin bu teklifini kabul etti.

İSMAİL KARTAL BİZZAT İSTEDİ

Fenerbahçe’nin başına 3. kez geçen İsmail Kartal, yabancı sınırı nedeni ile kaleci pozisyonunda yerli oyuncu kullanmak istedi. İsmail Kartal yönetime “Altay’ın bu yıl da kaleyi korumasını istiyorum, yabancı sınırı nedeni ile yabancı kaleci transferinden vazgeçelim.” dedi.

Deneyimli kaleci Fenerbahçe forması ile tüm kulvarlarda 141 maça çıkarken kalesinde 160 gol gördü. Milli kaleci 42 maçta kalesini gole kapamayı başardı.

KAYNAK: AKŞAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir