Duyuruldu: Bu 6 Altcoin Yeni Ortaklıklar Kurdu!

Worldcoin, Floki ve MultiversX’den yeni ortaklık haberleri var. Altcoin piyasasından 12 Mayıs’ın sıcak gelişmeleri şu şekilde…

Worldcoin ve Optimism Collective ortağı

Worldcoin Foundation ve Tools for Humanity (TFH), OP Stack üzerine inşa edilmiş ölçeklenebilir bir Blockchain ekosistemi geliştirmek için Optimism Collective ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ortaklık, özellikle Superchain vizyonunu hayata geçirmeyi amaçlıyor. İlk adım, OP Mainnet üzerinde merkezi olmayan, gizliliğe öncelik veren bir kimlik protokolü olan World ID’nin konuşlandırılması olacak. Hareketin erişimi genişletmesi ve Worldcoin’in daha geniş geliştirici ve kullanıcı ekosistemine ulaşmasına yardımcı olması bekleniyor.

Worldcoin’in Optimism işbirliği, L2 ücretlerini 10 kat azaltmayı amaçlayan EIP-4844 ile bir yıl önce başladı. İkili şimdi, Superchain ve herhangi bir uygulama tarafından kullanılabilecek kapsayıcı ve açık kimlik ilkelleri oluşturmak için birlikte çalışıyor. Ortaklık, kriptonun tüm potansiyelini ortaya çıkaran ve Blockchain’de kimliğin gelişimini ilerleten, kapsayıcı bir gelecek gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Spielworks, bu Web3 odaklı altcoin ile ortaklığını duyurdu

Şifreleme girişimi Spielworks, Web3 oyun hızlandırıcısı “Wombat X”in lansmanını duyurdu. Hızlandırıcının ortakları arasında Cronos, Web3 altyapı hizmeti sağlayıcısı Newcoin ve EOS Network yer alıyor. Avicenne, Lifty ve Beamable diğer yatırımcılar arasında.

Wombat X Accelerator için seçilen Web3 oyun projeleri, oyuncularla finansman, eğitim ve topluluk katılımı alacak. Merkezi Berlin’de bulunan Spielworks, 2018 yılında Swen E. Hallasch ve Adrian Krion tarafından kurulmuştur.

Bu altcoin, ITTF ile ortaklık kurdu

Floki kısa bir süre önce ITTF Dünya Masa Tenisi (WTT) ile stratejik ortaklık duyurdu. İşbirliği, Floki markasını 500 milyondan fazla kişiden oluşan şaşırtıcı bir kullanıcı tabanına sunmayı amaçlıyor. Ayrıca, kripto para birimini yeni tanınma ve popülerlik seviyelerine fırlatmayı hedefliyor.

Yenilikçi FlokiFi çözümü ve Valhalla GameFi ile Floki, nispeten kısa bir süre içinde kripto para piyasasında büyük ilgi gördü. ITTF WTT ile ortaklık kuran Floki, potansiyelini daha da geniş bir kitleye yaymaya hazırlanıyor.

Floki ve ITTF arasındaki ortaklık, her iki taraf için de heyecan verici bölümü işaret ediyor. Floki’nin 500 milyon masa tenisi kullanıcı tabanına ulaşması, büyüme için dikkate değer bir fırsat sunmaktadır.

JewelSwap, MultiversX’e çeşitli ürünler yüklüyor

MultiversX, JewelSwap (P2P bir NFT borç verme likidite platformu) ile ortaklık başlattı. Duyuruya göre JewelSwap, platformda birkaç ürünün konuşlandırılmasında etkili olmaya devam etti. Platform, ilgili hareketin amacını tartışırken, bunun NFT değerini ve faydayı artırmak için yapıldığından bahsetti.

MultiversX ayrıca, bu gelişmenin DeFi sektörüyle ilgili fırsatların genişlemesinde önemli rol oynayacağını kaydetti. Bunun dışında şirket, bunun JewelSwap tarafından sadece sınırlı bir süre içinde yapıldığını açıkladı. JewelSwap tarafından MultiversX’e yapılan önemli eklemelerin hızla önemli bir ilgi kazandığını da sözlerine ekledi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Optimism (OP), Mayıs sonunda 324 milyon doların kilidini açacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir